verenigingaaneen.nl
  • Home
  • Over AANEEN
    • Missie & visie
    • Beleidsplan
    • Vacatures
    • In de media
    • Adressen Antillen, India, Indonesië, Nederland en Suriname
    • Contact
  • Activiteiten & Projecten
    • Cursus: Sranan Tongo
    • Agenda’s
      • Agenda 2021
      • Agenda 2020
      • Agenda 2019
      • Agenda 2018
      • Agenda 2017
      • Agenda 2016
      • Agenda 2015
      • Agenda 2014
      • Agenda 2013
    • Jaarverslagen 2013-2018
    • Projecten AANEEN
      • Hulpmiddelen uit Holland
      • Safe Suriname 2020
      • Projectreis
      • Catering / Kijkje in de Keuken
      • AANEEN.org
  • Fairtrade AANEEN
    • Wereldwinkel AANEEN
    • Mama’s verjaardagskalender
    • Sieraden, Outfits & Persoonlijke Verzorging
  • coroNEEthee
  • Leden AANEEN
    • AANEEN-er worden
    • Vrijwilliger worden
    • Jubileumleden AANEEN
    • Ledenkortingen AANEEN
    • Opzeggen lidmaatschap AANEEN
  • Steun AANEEN / MVO
    • Donatie Doen
    • Sponsor / Ambassadeur
    • Benefiet Barbecue
    • Bouwsteen AANEEN
    • Voor bedrijven
    • Vriendenloterij
    • Zelf een actie opstarten
Vlaggen van de verschillende Suriname politieke partijen
Blog 0

BLOG #14: Projectreis Suriname 2020

door AANEEN @aaneenamsterdam · op 26 juli 2020

Het is 4 juli 2020. Dag van vertrek uit Suriname
De lock-down betreffende het luchtruim van Suriname is opgeheven en de KLM mag weer passagiersvluchten op Paramaribo uitvoeren. Wow, wat een wonderlijke tijd heb ik meegemaakt in Suriname. Na het intreden van Corona op vrijdag 13 maart zijn er allerlei maatregelen in het maatschappelijke leven getroffen. Van alles en iedereen overal ontsmetten, sluiting van winkels tot en met het instellen avondklok. Ofwel na een bepaalde tijd was de openbare straat verboden terrein. Bizar dat wereldwijd dergelijke maatregelen ook zo werden ingevoerd. Dus Suriname stond daar niet alleen in.

Ook het sociale werk voor vereniging AANEEN, mijn reden van bezoek aan Suriname, werd aangepast naar deze nieuwe pandemie. Nieuwe samenwerkingen met partners die zich inzetten voor preventie verdere verspreiding van deze vreselijke ziekte, ontstonden spontaan en on the spot. Een roerige tijd, waarin ook nog eens een spannend momentum in de vorm van de vijfjaarlijkse volksverkiezing plaatsvond. Van alle kanten werd ik gewaarschuwd voor eventuele outbreaks van aanhangers van rivaliserende politieke partijen. Historisch.

Veel mensen waren aan vernieuwing toe. De verkiezingsdag zelf verliep uiteindelijk vrij vlekkeloos. Mensen van alle politieke kleuren stonden zij aan zij om hun eigen stem uit te brengen.
Op de uitslag zou nog enige tijd gewacht moeten worden, door de commotie die ontstond omtrent het tellen van de stemmen.
De wildste verhalen deden de ronde.. Het werd wel snel duidelijk dat na 10 jaar Suriname een nieuwe president zou krijgen.

Suriname

Suriname.. een land met veel kleurrijke gezichten. En zo ook de vele verschillende kleurrijke meningen. Toch allen in 1 en hetzelfde land.
Allemaal nodig om er een veilig, voorspoedig en vredig land van te maken.
Net zoals de verschillende vlaggen van de politieke partijen waaien, zo zou er, met de nodige vrije ruimte om te bewegen en te zijn, samengeleefd kunnen worden.
Uit liefde voor dit land blijft AANEEN de verbinding tussen Nederland en Suriname onderhouden en de helpende hand reiken naar kwetsbare mensen daar..

Tot slot, toon jij ook jouw AANEEN-schap?
Word lid!
Dat zou lief zijn..
Over liefde gesproken.. Deze heb ik daar ook mogen vinden. Hihi.. We hebben de Corona-crisis in ieder geval samen overleefd, dus ja… Ready for the next one!
—
Palmira Lieuw
Directeur AANEEN

coronacovid-19pandemieprojectreissurinameverkiezing
Delen Tweet

AANEEN

Meer nieuws

  • Nederlandse woningstijl in Suriname Blog

    BLOG #13: In Suriname staat een Huis…

  • Brede trap rood gekleurd voor prinses Blog

    BLOG #12: Princess op de Erwt

  • kleuren code voor corona status Blog

    BLOG #11: Code RED

Reacties

Laat hier je reactie achter Annuleer je reactie

Doneren

Schermafbeelding 2015-02-12 om 19.36.04

coroNEEthee

diverse kruidenthees

Pikin Sranan

Klik hier voor de webshop van AANEEN!

Onze Sponsors

 
Rotarkids CCJA
Rotarkids CCJA
Fonds voor Oost
Fonds voor Oost
Zeegelaar administratie
Zeegelaar administratie
Dela
Dela
NL doet
NL doet
Gemeente amsterdam
Gemeente amsterdam
Spe-Amsterdam
Spe-Amsterdam
WJO de fries fonds
WJO de fries fonds
Olga heldering fonds
Olga heldering fonds
Stichting Maagdenhuis
Stichting Maagdenhuis
Civic Amsterdam
Civic Amsterdam
Vriendenloterij
Vriendenloterij
Condoomanoniem
Condoomanoniem
Stichting PA van der Kooy fonds
Stichting PA van der Kooy fonds
 
Ook sponsor worden?
Kijk voor de mogelijkheden bij
Steun AANEEN

Vriendenloterij

Speelt jouw (bestaande) lot al mee voor AANEEN? Voor nieuwe loten, klik op het logo (hieronder), voor bestaande loten mail ons
Vrienden Loterij
Een lot in de VriendenLoterij kost € 13,50 per trekking inclusief Jackpotbonus van € 0,50. Er zijn veertien trekkingen per jaar waarvan twee zonder Jackpotbonus. De Vriendenloterij is de loterij voor goede doelen. Als u meespeelt voor Vereniging AANEEN, krijgt AANEEN per trekking de helft van elk gekocht lot!
  • Blog
  • Vacatures
  • AANEEN DEUTSCH / ENGLISH / ESPAÑOL
  • Privacy-Beleid
  • Contact

© Vereniging AANEEN 2020 : info@verenigingaaneen.nl

Doet u ook een bijdrage aan het werk van AANEEN?
Doneer nu!