Stagevideo AANEEN: Paula van Belkom

Paula Belkom Stagaire

Safe Suriname 2020; AANEEN verwelkomt uit Duitsland Paula van Belkom  ! Voor haar studie Antropologie, doet zij 2 maanden lang onderzoek bij Vereniging AANEEN naar bestaande opvattingen over Hiv en AIDS in Nederland en Suriname, om zo licht te schijnen op taboe-onderwerpen en te weten te komen, hoe deze bespreekbaar te maken en te houden.

Fijn dat je er bent Paula, en zo jouw steentje bijdraagt aan de preventie van Hiv. Wilt u ook meehelpen? Meld u dan aan voor medewerking aan haar enquete of , doe uw bijdrage op NL27ABNA0461601540 t.n.v. AANEEN, o.v.v. : SS2020. Alvast , ook namens Paula, Vielen Dank 🙂

 

Stagevideo AANEEN: Paula van Belkom
Schuiven naar boven
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0