AANEEN steunen en kans maken op prachtige prijzen?

De VriendenLoterij maakt het mogelijk! 50% van de inleg van jouw lot gaat elke maand direct naar de clubkas van AANEEN, en jij maakt elke maand kans op fantastische geldprijzen oplopend tot 100.000 euro en tienduizenden andere prijzen, waaronder auto’s en reischeques!

Op 11 oktober 2014 organiseren wij van AANEEN een speciale belactie met de VriendenLoterij. Je kunt die dag tussen 12.00 en 15.00 gebeld worden door één van onze leden, met de vraag of jij onze organisatie wilt steunen door mee te spelen in de VriendenLoterij. Met deze actie willen wij geld inzamelen voor de Hiv/AIDS bestrijding op de Antillen, Nederland en Suriname.

Jouw steun kunnen wij daar goed bij gebruiken!

Winnen is leuker met de VriendenLoterij. Voor jou en voor AANEEN!

Ook via deze weg kun je een lot bestellen voor AANEEN!

Meespelen
AANEEN steunen en kans maken op prachtige prijzen?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Schuiven naar boven