AANEEN vindt medische studie naar infectieziekten als Hiv/AIDS belangrijk en gaat samenwerking aan met studentenvereniging SSA= Surinamese Students Abroad, om studiefonds voor studenten Geneeskunde op te zetten.

Zie ook : www.ssasociety.nl 

Wilt u AANEEN hierin ondersteunen, doe dan uw donatie op NL27 ABNA 0461601540 tnv AANEEN, o.v.v.: Studiefonds Maxi Linder.

Dit fonds is ter nagedachtenis aan Maxi Linder, ‘ de Koningin van Paramaribo’ , die met haar werkgeld de studie van diverse Surinamers heeft bekostigd.

Daar zij geloofde in de kracht van kennis en ontwikkeling.

AANEEN vindt medische studie naar infectieziekten als Hiv/AIDS belangrijk en gaat samenwerking aan met studentenvereniging SSA= Surinamese Students Abroad, om studiefonds voor studenten Geneeskunde op te zetten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Schuiven naar boven