PEARL The Multicolor Event

PEARL The Multicolor Event
19 & 20 oktober van 10.00 tot 18.00, Jaarbeurs Utrecht

Tijdens Pearl The Multicolor Event gaan we er alles aan doen om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor het goede doel en om meer naamsbekendheid te genereren voor AANEEN!

Beide dagen kun je in de prijzen vallen bij de PEARL veiling voor het goede doel. Weekendjes weg, kleding en accessoires, metamorfoses, beauty pakketten en heel veel andere grote en kleine prijzen. Maar het meest leuke dat geveild wordt zijn de mannen! Biedt het hoogste bedrag en dan mag jij deze man voor een avondje lenen. De opbrengst van de gehele veiling gaat naar AANEEN. Quintis Ristie gaat zich als één van de veilingmeesters inzetten tijdens de veiling. De andere veilingmeester is Raymi Sambo.

Tori Oso zet zich ook in voor AANEEN.

Speciaal voor AANEEN-leden: toegangskaarten met korting!
Bestel uw kaarten met de volgende kortingscode:
voor 19 oktober: aaneenzaterdag
voor 20 oktober: aaneenzondag

raymi
quintis
PEARL The Multicolor Event

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Schuiven naar boven